Naše výuka

Zabýváme se výukou tance a baletu pro děti předškolního a školního věku. Zaměřujeme se na celkový pohybový a taneční rozvoj dětí. Přijímáme děti již od 3 let. Přihlásit se mohou děvčata i chlapci ve věku od 3 do 11 let.

Taneční hodiny obsahují

Taneční gymnastiku
Základy baletu
Improvizaci
Hudební průpravu
Moderní tanec
Lidový tanec
Během taneční průpravy zárověň dochází k rozvoji osobnosti a talentu dítěte. Připravujeme malé tanečníky a tanečnice pro přijetí na Základní umělecké školy.

Dítě se naučí

Správné postavení a držení těla
Rytmické cítění
Vnímání hudby a rytmu
Prvky baletu a taneční gymnastiky
Improvizaci
Prostorové cítění


Co Vaše dítě čeká

Každý školní rok se snažíme připravovat pro děti ten nejlepší program, který je přizpůsoben tak, aby ho děti mohly dobře zvládnout. Na samotné přípravě i výuce se podílejí pedagogové z tanečních oborů. Našim cílem je, aby se každé dítě těšilo na výuku a mělo z ní radost.

Smyslem výuky je v dětech rozvíjet

Pohyb
Nadání
Osobnost
Správné návyky
Správnou míru sebevědomí
Sebeprezentaci
Výuka má vždy stejnou strukturu, děti ví, co je v každé hodině čeká a jak hodina bude probíhat. Výuka je přizpůsobena tak, aby si děti vše dobře zapamatovaly.


Jak se připravit na výuku

Jeden z našich návyků, který děti učíme, je právě příprava na hodinu. Děti vždy přijdou na hodinu upravené a správně oblečené.

Do batůžku si nezapomenu vzít

Trikot (Bílé nebo světle růžové barvy)
Punčocháče/silonky (Bílé barvy)
Sukýnku (Bílé nebo světle růžové barvy)
Baletní piškoty (Tělové barvy)
Zavinovací svetřík
Kartáč na vlasy, sponky, gumičky
Malou láhev s vodou
V našem e-shopu nabízíme profesionální výrobky značky Grishko, která obléká tanečníky po celém světě. V nabídce jsou baletní piškoty, různé druhy trikotů, sukýnek, svetříky, atd