Taneční školička má několik vyučujících působících ve více městech.

Mgr. Iva Skřivánková

Fotka

Zakladatelka a CEO neziskové organizace Taneční školička Ivy Cenkové, z.ú.

Absolvovala Taneční konzervatoř a magisterské studium v oboru Pedagogika – Andragogika. Hlavním cílem jejího profesního života je zvyšování kvalifikace a odbornosti pro práci s dětmi. K tomu přispěla pracovní zkušenost na pozici ředitelky v Soukromé klinice, kde získala cenné manažerské znalosti při práci s dospělými a hlavně dětskými pacienty. Pro naplnění nejen profesních, ale i životních snů se rozhodla věnovat se činnosti v taneční školičce.


PRAHA | Čeština

Martina Vlachová

Fotka

Absolventka Státní taneční konzervatoře v Praze. V roce 2012 se účastnila 4. Mezinárodní baletní soutěže. Je členka baletního souboru Národního divadla v Brně. Více než 6 let je instruktorkou letního tanečního tábora. Patří do poroty taneční soutěže v Jablonci nad Nisou a v Jičíně. Nyní je také studentkou Masarykovy univerzity pedagogické fakulty.
BRNO | Čeština EnglishVeronika Brzková

Fotka

Absolventka Taneční konzervatoře hl. m. Prahy a nynější studentka pedagogiky tance na Akademii múzických umění. Účinkuje v divadle Hybernia, hostuje v Národním divadle Brno a je součástí operetního festivalu Seefestspiele Morbisch v Rakousku. Dále je členkou souboru historických tanců Hartig Ensemble. Pedagogickou činnost zahájila hned po absolutoriu výukou taneční gymnastiky na Taneční konzervatoři hl. m. Prahy, dále vyučovala v taneční škole Baby dance Praha a v DDM Karlínské spektrum. Nyní působí v Baletní akademii Adély Pollertové, kde vede lekce klasické taneční techniky pro dospělé.
PRAHA | Čeština EnglishVeronika Jiroušková

Fotka

Absolventka Taneční konzervatoře v Brně. Od 7 let tančí v taneční skupině Danza Brno, s níž se zúčastnila mnoha tanečních soutěží, mistrovství České republiky a mistrovství světa. Jako lektorka a vedoucí pracuje na dětském tanečním a sportovním táboře Agentury Tapaza. Hostuje na různých tanečních soustředěních i workshopech, pravidelně zasedá v porotě taneční soutěže O Jablonskou tanečnici. Nyní tančí v muzikálu Děti ráje Brno, Jesus Christ Superstar v Ostravě a v opeře Carmen.
POHOŘELICE, SLAVKOV U BRNA | Čeština EnglishLenka Trnková

Fotka

Narodila se v Praze. Vystudovala Taneční konzervatoř hlavního města Prahy, kterou absolvovala v roce 2006. Poté nastoupila do angažmá divadla J. K. Tyla v Plzni pod vedením Jiřího Pokorného. Působila zde čtyři roky a zatančila si nejen v celé řadě nejznámějších klasických baletů, ale také v operách, operetách a muzikálech. Při divadle se rovněž začala věnovat pedagogické taneční průpravě dětí. Momentálně působí v Praze jako nezávislý umělec v oblasti divadla a komerční produkce.
PRAHA | Čeština EnglishLucie Jansova

Fotka

Absolvovala 1. soukromou taneční konzervatoř v Praze. Během studia se účastnila mezinárodní soutěže Prix de Lausanne. Po škole nastoupila jako členka baletního souboru divadla J. K. Tyla v Plzni. Účinkovala také v různých pražských muzikálech. Byla členkou souboru Laterny magiky a baletu Opery Národního divadla, se kterými stále spolupracuje.
PRAHA | Čeština

Zpět